Cafe Isıtma Sistemleri
Eylül 29, 2020

Seramik Radyant Isıtıcılar

Seramik Radyant Isıtıcılar


Kış aylarının gelmesi ile birlikte, ısınma ihtiyacını karşılamak için belli başlı yöntemler kullanıyoruz. Bu yöntemler teknolojinin ilerlemesi ile birlikte farklı boyutlara ulaşıyor. Hem yaşam alanları, hem işyerleri ısınma ihtiyacını belli başlı ekipmanlardan karşılıyor. Bu ekipmanların ihtiyacı karşılayabilmesi ve boyutlarının bulunduğu yeri ısıtma yetecek olması oldukça önemlidir. Teknolojinin ilerlemesi ve hayatın kolaylaşması ile birlikte ısıtıcılarda farklı boyutlarda ve tasarımlarda üretiliyor. Daha modernize edilmiş ve daha çok ihtiyacı karşılayan ısınma teknolojileri ortaya koyuluyor. Herkes tarafından tercih edilen kullanım kolaylığı sağlayan seramik radyant ısıtıcı, hem işyeri hem işletmeler tarafından ısınma ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılıyor.

Seramik Radyant Isıtıcı Nedir?


Seramik radyant ısıtıcı, eski yıllardan bugüne kadar birçok alanda kullanılıyor. Her sezon teknolojik gelişmeler sayesinde kendini ilerleten bir ısıtma aracıdır. Diğer ısıtma sistemlerinden oldukça farklıdır. Bulunduğu ortamdan çok ayarlanan bölgeyi ısıtma özelliğine sahiptir. Ayarlanabilir başlığı sayesinde, ısınması istenen bölgeye doğru ayarlanabilir. Tüm bölgeyi değil, ısınması istenilen bölgenin ısınmasını sağlar. Işıkla ısıtma sistemi olarak da adlandırılıyor. Geleneksel ısıtma sistemlerinden oldukça farklıdır. Genellikle kullanım alanı yaygın bir şekilde bulunuyor. Kolay kullanımı ve ekonomik olması sebebiyle tercih ediliyor.

Seramik Radyant Isıtıcı Kullanım Alanları


Seramik radyant ısıtıcı yaşam alanlarında kullanmak için uygun değildir. Bu yüzden evlerde kullanımı yaygın değildir. Genellikle endüstriyel ve işletmelerde kullanıma uygundur. Yüksek tavanlı ve daha büyük binaların ısıtma sistemlerinde seramik radyant ısıtıcı kullanılması oldukça uygundur. Sadece endüstriyel alanlarda değil daha farklı birçok alanlarda da kullanımı yaygınlaştı. Marketlerde kullanımı son zamanlarda fazlalaştı. Spor salonlarında da sıklıkla tercih ediliyor. Teras ve açık alanlarda etkili sonuçlar elde edebilmek için bu ısıtıcı tercih ediliyor. Hem işletmelerde hem özel işletmelerde kullanımı oldukça yaygın bir ısıtma sistemidir. Belli başlı modelleri bulunuyor. İsteğinize göre bu modellerden tercih edebilirsiniz.

Seramik Radyant Isıtıcı Modelleri


Seramik radyant ısıtıcı iki farklı modelde üretiliyor. Bu modellere göre işletmenizin boyutuna göre tercih yapmanız mümkündür. İki ana başlık altında incelenecek olan seramik radyant ısıtıcı modelleri, düşük yoğunluklu radyant ısıtıcı, yüksek yoğunluklu radyant ısıtıcı olarak incelemek mümkündür. Her ikisi de yoğunluklarına göre değerlendiriliyor. Düşük yoğunluklu radyant ısıtıcı sisteminde, ışınlardan gelen ısı 200 ilâ 800 derece arasında değişiyor. Bu ürün genellikle daha fazla tercih ediliyor. Boru boyutlarına göre farklı seçenekleri bulunuyor. Genellikle orta çapta bir işletmenin ihtiyacını karşılayabilecek özelliktedir. Yüksek yoğunlukta radyant ısıtıcı, 850 derece ısı yalıtımı yapıyor. Daha yüksek ve daha büyük işletmeler için oldukça idealdir. 850 derecenin üzerinde ısınma işlemi gerçekleştirir. Seramik kaplama olduğu iç, hem dış hem iç mekânlarda kullanılır. Oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Fabrikalar, işletmeler, sanayiler ve işyerleri için ideal ısıtıcı sistemleridir.

Seramik Radyant Isıtıcı Satışı


Seramik radyant ısıtıcılar, genellikle sanayiler, endüstriyel ve açık kış bahçelerinde kullanıma uygundur. Her türlü kafe ve açık alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kaliteli ve kurumsal firmamız, üretmiş olduğu seramik radyant ısıtıcı sayesinde sizlere kaliteli ürünler sunuyor. Alacağınız her türlü ısıtıcı sistemi, teknolojinin son imkânları ile donatılmıştır. Firmamızdan alacağınız her türlü ürün garantili ve son sistem üretiliyor. İşletmelerinizin boyutuna ve yapısına uygun her türlü ısıtma sistemi, firmamız tarafından sizlere en uygun fiyat garantisi ile sunuluyor.
Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacın mı var?
Merhaba,
Sana nasıl yardımcı olabilirim ?