Hakkımızda

Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Hottek Ltd Şti.

Isıtma sektöründe enerji tasarrufunu sağlayan, ürün kalitelerini ve üretimdeki verimliliği artıran ürünleri üretmek, tanıtmak ve uygun fiyatlarla stokundan tedarikini sağlamak için İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız üretimin ilk aşamasından son aşamasına kadar sizlere kaliteli, uygun ürünler sunar. Benzersiz tasarımları ile kalite ve estetiği ön plana çıkararak, üretim ve kalite profilini tam olarak sergilemektedir. Teknolojinin imkânlarıyla tasarım gücünü birleştirerek yüksek verimlilik sağlar, estetik yönüyle, bütünsel ve kaliteli ürünlere imza atar. Hottek Ltd. Şti. 1999 senesinden bu güne, genç ve dinamik kadrosuyla kaliteden ve dürüstlükten taviz vermeden müşteri memnuniyeti sağlamak, sürekli teknolojideki yenilikleri takip ederek tedarikçileriyle müşterileri arasında teknoloji köprüsünü kurmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

EN BÜYÜK ÖZELLİĞİMİZ BENZERSİZ VE KALİTELİ TASARIMLARIMIZDIR.

Kaliteli ürün yelpazemiz, uygun ve istikrarlı fiyat politikamız ile kaliteyi en uygun şartlarda üretmeyi temel prensibimiz edinerek, AR-GE çalışmalarımızı sürdürerek üretim ve hizmet kalitemizi daha da üst seviyelere çıkarmayı hedeflemekteyiz. Söz konusu kaliteli hizmet ise, ürün kalitesi de kaçınılmazdır. Üstün hizmet, uygun fiyat ve kaliteli ürünlerimiz ile siz müşterilerimizin yanındayız.

Sektörümüzdeki tüm teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, müşterilerimizin istekleri, ihtiyaçları ve beklentilerine en hızlı ve uygun çözümleri sağlamak tek amacımızdır. Sütiş, Mado vb. gibi tanınmış markaların bizi tercih etmesinin sebebi de budur. Ayrıca yurtdışından da gelen talepleri karşılayabilmekteyiz.

Hottable İletişim