Isıtma Sistemleri Uzmanı


Şirketimiz 2002 yılında kurulmuştur. Bilişim ve Teknoloji sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren şirketimiz, Türkiye ticaret pazarına yenilikler katmak amacı ile yurt dışında yapılan birçok fuarı ziyaret etmekte, eğitim ve seminerlere katılmaktaydı. Ziyaret etmiş olduğumuz yurt dışı fuarlarında edinmiş olduğumuz bilgi ve birikimler sonucunda ülkemizin ısıtma sektöründe ciddi açıklıkları olduğunu, sigara yasağı ile birlikte işletmelerin açık alanların da müşterilerini ısıtamadıklarından kan kaybettiğini fark ettik. Bizler de bu sektöre yeni bir heyecan katmak ve yaşanan bu sorunlara çözüm bulmak için girmeye karar verdik.

Sektör üzerine yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda edindiğimiz analizler; insanların açık alanlarda konforlu ve uzun süreli vakit geçiremedikleri, bu alanları ısıtmadıklarından dolayı değerlendiremedikleri yönünde oldu. Ve bunun üzerine ilk ürünümüz olan Hottable Isıtıcı masayı kendi markamız ile üretip sektöre yeni bir ısıtma şekli sunmaya başladık. Sektöre adım atmamızın ardından açık alanları sadece ısıtıcı masa ile ısıtmanın yanı sıra, farklı ısınma şekli ve çeşitlerini de ürünlerimizin arasına katmaya karar verdik. Bunlara örnek olarak; elektrikli infrared ısıtıcılar, doğalgaz borulu radyant ısıtıcılar, doğalgazlı seramik ısıtıcılar, doğalgazlı sıcak hava üreteçleri de şirketimizin bünyesinde üretilmeye başlanmıştır. Şirketimiz çalışmalarına uygun fiyat, yüksek kalite politikasıyla her geçen gün kendini geliştirerek devam etmektedir. Şirketimizin hedefi, çözüm ortağı bayilerimizle Türkiye ve tüm dünyada geniş bir pazar payına sahip olmaktır.


Misyon

100%

Kalite ve Güven

Birçok Restoran ve Kafenin müşterilerinin oturmaktan keyif aldığı açık alanları vardır, ancak soğuk kış aylarında bu alanlar genellikle tercih edilmez ve boş kalır. Hottable Isı; işletmelere, bu alanlarının ısıtılabilmesi, 4 mevsim kullanıma açık kalabilmesi için doğalgazlı ve elektrikli ısıtma çözümleri sunar. İhtiyaç ve beklentilere göre seçilen ve en doğru ısıtıcılar kullanılarak ısıtılan bu alanlarda üşümeden, konforlu bir şekilde vakit geçirilmesini sağlar.

Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacın mı var?
Merhaba,
Sana nasıl yardımcı olabilirim ?