Elektrikli Açık Alan Isıtıcıları

Alttan Isıtmalı Masalar
ALTTAN ISITMALI MASALAR

Cafe, restaurant, otel ve tüm dış mekanlarda alttan ısıtmalı masaları kullanabilirsiniz. Alttan ısıtmalı masa modellerimizi inceleyin.

Duvar Tipi Isıtıcılar
DUVAR TİPİ ISITICILAR

Duvar tipi ısıtıcı cihazlarımız ile dış mekanlarda sıcak hava atmosferi oluşturun.

Elektrikli Açık Alan Isıtma Sistemleri

Elektrikli Isıtıcılar

Hottable, ısıtıcı masa yüksek kaliteli, az enerji tüketen halojen lambaya sahiptir ve kolayca kurulur. Cafe (Kafe), bar, restoran vb. gibi işletmelerde açık ve kapalı alanlarda kullanılabilir. Elektrikli Hottable ısıtıcılı masa veya alttan ısıtmalı masalar kafenize daha şık bir görünüm sunacaktır.

Elektrikli ısıtıcılar, kafe (cafe), bar, restoran, kış bahçesi, balkon, teras, fabrika gibi alanlarda kullanılabilir. İstediğiniz ortama uygun elektrikli ısıtıcı bulmanız Hottable ile çok kolay. Hemen arayın ücretsiz keşif ile sizi yerinizde ziyaret edelim.

Alttan Isıtmalı Masa

Hottable, alttan ısıtmalı masa kafe, bar, restoran gibi işletmelerde sıkça tercih edilmektedir. Modern ve şık tasarımı ile alttan ısıtmalı masa işletme sahiplerinin birinci tercihi. Elektrikli kafe ısıtıcıları denilince akla ilk gelen, alttan ısıtmalı masa, Hottable ile kafenize, barınıza, restoranınıza şıklık katacaktır. Dış mekan ısıtma sistemi arıyorsanız ısıtıcılı masa tüm dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Duvar Tipi Isıtıcılar

Elektrikli duvar tipi ısıtıcılar ile dış mekanlarınızı kullanılabilir hale getirin. Otel, kış bahçesi, fabrika, teras gibi dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Hottable İletişim