Alttan Isıtmalı Masa
Eylül 29, 2020
Seramik Radyant Isıtıcılar
Eylül 29, 2020

Cafe Isıtma Sistemleri

Hottable Isıtıcı Sistemleri


Hottable; açık ve kapalı alan ısıtıcı sistemleri imalatını ve aynı zamanda satışını yapan bir firmadır. Yaşam alanında elektrikli ve doğalgazlı ısıtıcılar bulunmasını isteyenlerin ilk tercihi olan bu firma; çok uzun süredir hizmetlerine devam etmektedir. Bulunduğu sektörün en iyisi olarak bilinen Hottable; bugüne kadar birçok kuruma hizmet sunmuştur. Aldığı olumlu referanslar sayesinde iş dünyasında yüksek seviyede tanınırlığa sahiptir. Müşteri memnuniyetine her zaman önem veren bir firmadır. Aynı zamanda yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Hottable ürünlerinin hepsi ısıtma sektöründe enerji tasarrufu sağlamaya yöneliktir. Bunun yanı sıra, üretimdeki verimliliği arttırmayı hedefleyen ürünlerin üretilmesine öncelik tanınmaktadır.

Hottable Ürünleri Nelerdir?


Hottable; elektrikli ısıtıcılar, doğalgazlı ısıtıcılar ve sıcak hava üreteçleri olmak üzere üç kategoride ürünlerin üretimine öncelik tanımaktadır. Elektrikli ısıtıcılar; yüksek kaliteli ve aynı zamanda az enerji tüketen halojen lambaya sahiptir. Kurulumu oldukça kolaydır.

Elektrikli ısıtıcıların alttan ısıtmalı masa ve duvar tipi ısıtıcılar olmak üzere iki farklı kategorisi bulunmaktadır. Alttan ısıtmalı masanın bilhassa cafe ve restoran gibi ortamlarda kullanıldığını ifade etmek gerekir. Hem şık hem de modern bir tasarımı olan bu ürünün günümüz işletmeleri için oldukça doğru bir tercih olacağı aşikardır. Bunun yanı sıra, elektrikli duvar tipi ısıtıcılar sayesinde dış mekanları kullanılabilir hale getirmek mümkündür. Bilhassa otel, kış bahçesi ve teras gibi alanlarda kullanılmasının uygun olacağını ifade etmek gerekir.
Doğalgazlı radyant ısıtıcılar; Hottable açık alan ısıtma sistemlerinin imalatını yaptığı ve satışa sunduğu bir diğer ürün kategorisidir. Radyant ısıtıcı sistemlerinin işletme sahipleri tarafından daha çok tercih edildiğini vurgulamak gerekir. Cafe, restoran, fabrika gibi sayısız insanın bulunduğu ortamların çok daha sıcak olmasını sağlayan radyant ısıtıcılar; aklınıza gelebilecek tüm iç ve dış mekanlarda kullanıma müsaittir. Fabrika ısıtma sistemleri için tercihiniz borulu radyant ısıtıcılar olmalıdır. Eğlence mekanlarında ise seramik radyant ısıtıcı kullanılmaktadır. Sonuç olarak, doğalgazlı radyant ısıtıcılar sayesinde geniş yaşam alanlarında istenilen ısıtma koşulları yakalanmış olacaktır.

Sıcak hava üreteçleri imalatını ve satışını sağlayan Hottable; bu konuda da tercih edebileceğiniz en kaliteli firmadır. Bilhassa kış aylarının çok soğuk geçtiği yerlerde sağlıklı bir hava sirkülasyonu sayesinde ısıtma sağlanmaktadır. Yüksek verimli sıhhi yanmayı gerçekleştiren sıcak hava üreteçleri; Hottable kalitesiyle tüketicilere sunulmaktadır.

Hottable Açık Alan Isıtma Sistemlerinin Kullanım Alanları


Hottable açık alan ısıtma sistemleri; cafe, restoran, otel, kış bahçesi gibi alanların hem iç hem de dış mekanlarında kullanılabilir. Bu sayede, hem işletme sahipleri rahat eder hem de müşterilerin herhangi bir ısınma sorunu yaşamasının önüne geçilir. Bilhassa Hottable ısıtıcı masa; herhangi bir dış mekana konulabilir. Isıtıcı masanın az enerji tüketmesi ve yüksek verim sağlaması sayesinde kendisi için ödenilen paranın hakkını sonuna kadar verdiğini ifade etmek gerekir.

Hottable Hangi Hizmetleri Sunuyor?


Hottable açık alan ısıtma sistemleri; ürün satışının ardından da müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Teknik servis ve montaj konusunda hizmet sunan Hottable; müşteri memnuniyetinin sağlanması adına elinden geleni yapmaktadır. Hottable ürünlerinin garanti öncesinde ve sonrasında da olmak üzere yerinde montaj ve teknik servis hizmetleri yerine getirilmektedir. Bunun yanı sıra, Hottable, açık alan ısıtma sistemleri için keşif ve projelendirme hizmeti sunmaktadır.
Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacın mı var?
Merhaba,
Sana nasıl yardımcı olabilirim ?