Sıcak Hava Üreteci
Eylül 29, 2020
Cafe Isıtma Sistemleri
Eylül 29, 2020

Alttan Isıtmalı Masa

Alttan Isıtmalı Masa


Hottable, 1999 yılından beri elektrikli ısıtıcı imalatı yapmaktadır. Profesyonel ve dinamik ekibiyle bugüne kadar yüzlerce işletmeye alttan ısıtmalı masa yapmıştır. Alttan ısıtmalı masa özellikle kış aylarında işletmeler için olmazsa olmazlardandır. Isıtmalı masa ile soğuk kış aylarında bile cafe, restoran, bar gibi alanlarda iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.

Alttan Isıtmalı Masa Nedir ?


Alttan ısıtmalı masa, lambaların içinde kullanılan ısıtma sistemi halojen quartz (sarı renkli) ısıtıcıdır. Halojen quartz lambanın en önemli özelliği güneş enerjisine en yakın ısıtma sistemi olmakla beraber havadaki oksijeni tüketmemesi ve anında reaksiyon gösterip 1-2 saniye içinde sıcaklığı hissettirmeye başlamasıdır. Döküm alüminyum ayağı sayesinde suya, neme ve ısıya dayanıklıdır. Alttan ısıtmalı masa veya ısıtmalı masa dış mekanlarda bile sizi yakmadan ısıtacaktır.

Alttan Isıtmalı Masa Nerelerde Kullanılır ?


Alttan ısıtmalı masa kullanım alanları genellikle cafe, restoran, bar gibi işletmelerde sıkça kullanılır. Bunların yanı sıra kış bahçeleri, teras gibi alanlarda da kullanılabilir.
Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacın mı var?
Merhaba,
Sana nasıl yardımcı olabilirim ?