Alttan Isıtmalı Masa

Alttan Isıtmalı Masa

Hottable, 1999 yılından beri elektrikli ısıtıcı imalatı yapmaktadır. Profesyonel ve dinamik ekibiyle bugüne kadar yüzlerce işletmeye alttan ısıtmalı masa yapmıştır. Alttan ısıtmalı masa özellikle kış aylarında işletmeler için olmazsa olmazlardandır. Isıtmalı masa ile soğuk kış aylarında bile cafe, restoran, bar gibi alanlarda iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.

Alttan Isıtmalı Masa Nedir ?

Alttan ısıtmalı masa, lambaların içinde kullanılan ısıtma sistemi halojen quartz (sarı renkli) ısıtıcıdır. Halojen quartz lambanın en önemli özelliği güneş enerjisine en yakın ısıtma sistemi olmakla beraber havadaki oksijeni tüketmemesi ve anında reaksiyon gösterip 1-2 saniye içinde sıcaklığı hissettirmeye başlamasıdır. Döküm alüminyum ayağı sayesinde suya, neme ve ısıya dayanıklıdır. Alttan ısıtmalı masa veya ısıtmalı masa dış mekanlarda bile sizi yakmadan ısıtacaktır.

Alttan Isıtmalı Masa
Alttan Isıtmalı Masa

Alttan Isıtmalı Masa Nerelerde Kullanılır ?

Alttan ısıtmalı masa kullanım alanları genellikle cafe, restoran, bar gibi işletmelerde sıkça kullanılır. Bunların yanı sıra kış bahçeleri, teras gibi alanlarda da kullanılabilir.

Cafe - Bar - Restorant - Ev - Bahçe Isıtıcıları
Cafe – Bar – Restorant – Ev – Bahçe Isıtıcıları

Alltan Isıtmalı Masa Modelleri

Firmamızın üretmiş olduğu 4 adet ısıtıcılı masa modeli mevcuttur.

  • Hottable Tekno
  • Hottable Tekno Plus
  • Hottable Pub
  • Hottable Pub Plus

Hottable, ürettiği alttan ısıtmalı masa modellerine web sitemizde bulunan menüde yer alan Ürünler > Elektrikli Isıtıcılar > Alttan Isıtmalı Masalar sekmesinden ulaşabilir veya Alttan Isıtmalı Masa yazısına tıklayarak tüm modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Post your comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hottable İletişim